ZZO współgospodarzem konferencji Biogazowanie 2026
ZZO było współgospodarzem pierwszej edycji ogólnopolskiej konferencji Biogazowanie 2026
Podczas konferencji poruszono szereg zagadnień dotyczących potencjału, barier oraz przyszłości biogazu w Polsce.
Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli administracji publicznej, samorządów, przedsiębiorstw komunalnych, środowiska naukowego oraz branży biogazowej. Program konferencji obejmował zagadnienia związane z projektowaniem i eksploatacją instalacji biogazowych, finansowaniem inwestycji oraz zmianami regulacyjnymi.
Podczas konferencji instalacja Spółki otrzymała nominację do tytułu „Instalacja Roku 2026”

To wydarzenie to początek szerszej dyskusji o roli biogazu w polskim systemie energetycznym i komunalnym.
Dziękujemy organizatorom za możliwość współtworzenia wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom za merytoryczne dyskusje i wymianę doświadczeń.

